Wentylator kanałowy Brookvent BTP 200 AC

Kod produktu: BTP 200
589,00 zł
589.00
Dodaj do schowka
Opis
Parametry techniczne
Pliki
Dostawa
Zwrot
Wentylator kanałowy o przepływie mieszanym serii BTP o zmniejszonym poborze mocy, zwiększonym sprężu oraz wydajności do 2050 m3/h.

.Wysyłka kurierem - przedpłata -

17,00 zł

Wysyłka kurierem - za pobraniem -

19,00 zł

Zakupy od 1000 zł -

wysyłka gratis

Zwrot towaru możliwy do 14 dni.

Szczegółowy opis
Opinie (0)
Zastosowanie
Wentylatory kanałowe o przepływie mieszanym są dobrym rozwiązaniem do instalacji wentylacyjnych budynków indywidualnych, wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Wentylatory przystosowane są do transportu powietrza o temp. do + 60°C. Dedykowane są do kanałów wentylacyjnych o średnicach: 100, 125, 150, 160, 200, 250, 315 mm.

Konstrukcja
Wentylatory BTP mają możliwość demontażu wirnika wraz z silnikiem bez konieczności ingerencji w system wentylacyjny. Możliwość wyposażenia w regulowany wyłącznik czasowy (timer).

Silnik
Jednofazowy silnik na łożyskach kulkowych posiada dwie prędkości obrotowe. Wentylatory wyposażone są w termo zabezpieczenie (bezpiecznik termiczny). Klasa ochrony silnika: IP X4.

Regulacja prędkości
W instalacjach wentylacji mieszkaniowej  wentylatory współpracują ze sterownikiem CSR-B w układzie stałego ciśnienia w połączeniu z kratkami i nawiewnikami okiennymi higrosterowanymi lub ciśnieniowymi.

Montaż
Możliwy jest montaż pod dowolnym kątem względem osi wentylatora. W celu zwiększania wydajności pracy wentylatorów można zastosować połączenie równoległe, natomiast by zwiększyć ciśnienie pracy wentylatorów można zastosować połączenie szeregowe.
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty