Wentylator kanałowy Brookvent BTP EC 200

Kod produktu: 20201300
869,00 zł
869.00
Dodaj do schowka
Opis
Parametry techniczne
Pliki
Dostawa
Zwrot
Wentylatory serii BTP EC wykorzystywane są w systemach wentylacji, które wymagają stosunkowo wysokiego sprężu, silnego strumienia powietrza oraz niskiego poziomu hałasu.

.


Wysyłka kurierem - przedpłata -

17,00 zł

Wysyłka kurierem - za pobraniem -

19,00 zł

Zakupy od 1000 zł -

wysyłka gratis

Zwrot towaru możliwy do 14 dni.

Szczegółowy opis
Opinie (0)
Wentylatory BTP są znakomitym rozwiązaniem do instalacji wentylacyjnych budynków mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz użyteczności publicznej. Dedykowane do kanałów wentylacyjnych o średnicach: 100, 125, 150/160, 200 oraz 250.

KONSTRUKCJA
Wentylatory BTP EC posiadają kompaktowe wymiary, dzięki czemusą odpowiednie  do instalacji w małych przestrzeniach.  Obudowa wentylatora wykonana jest z aluminium lub stali, a łopatki wirnikaz wysokogatunkowego tworzywa sztucznego.

SILNIK
W wentylatorach są zastosowane bardzo wydajne silniki prądu stałego z technologią EC z zewnętrznym wirnikiem, o łopatkach zagiętych do tyłu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, uzyskać wysoką efektywność i zapewnia optymalne sterowanie w całej skali prędkości obrotowej

REGULACJA PRĘDKOŚCI
Włączenie wentylatora i sterowanie jego wydajnością odbywa się przy pomocy zewnętrznego sygnału sterującego 0-10V. Przy zmianie wartości parametru sterującego EC silnik zmienia prędkość obrotową dostosowując ją do wymagań systemu. W instalacjach wentylacji mieszkaniowej wentylatory współpracują ze sterownikiem  CSR-B w układzie stałego ciśnienia w połączeniu z kratkam i nawiewnikami okiennymi higrosterowanymi lub ciśnieniowymi.

MONTAŻ
Możliwy jest montaż pod dowolnym katem względem osi wentylatora.  Przyłączenie elektryczne i instalacja powinny być wykonane zgodnie z instrukcją i elektrycznym schematem znajdującym się w DTR.

STEROWNIK CSR-B
Regulator stałego ciśnienia przeznaczony do współpracy m.in. z wentylatorami kanałowymi BTP EC. Płynna regulacja obrotami wentylatora zapewnia stałe podciśnienie przed lub stałe ciśnienie za wentylatorem. Wbudowany układ PI z możliwością regulacji nastaw pozwala dostosować dynamikę regulacji ciśnienia.
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty

UWAGA – ze względu na obecną sytuację rynkową prosimy o sprawdzenie przed zamówieniem dostępności danego produktu. Niestety u wielu producentów występują poważne opóźnienia w dostawach.